بازبینی در منوی غذایی خطوط هوایی بریتیش ایرویز

خط هوایی بریتیش ایرویز واسه جلب رضایت بیشتر مشتریان خود دست به اقدامات جدیدی زده و شکل های جور واجور جدیدی رو به منوی غذایی خود افزوده.

مقاله ی در رابطه:

    • به چه دلیل خطوط هوایی به شما نمی گن که مدت پرواز شما واقعا چقدره؟

بریتیش ایر ویز (British Airways) اعلام کرده که میلیون ها پوند روی سیستم پذیرایی بخش ورلد تراولر (World Traveler: مسافر جهانی) (کابین اقتصادی مخصوص مسافرتایی با فاصله های طولانی) سرمایه گذاری کرده تا منوی جدید و هیجان انگیزی رو واسه افزایش کمیت و کیفیت غذاها و میان وعده ها در طول پرواز جفت و جور کنه.

قبل از این، مشتریائی که در این کابین مسافرت می کردن، با در نظر گرفتن زمان و طول پرواز خود در هر سه ساعت با غذاهای سبک یا میان وعده های رایگان و هم اینکه نوشیدنی های گرم و سرد پذیرایی می شدن.

منوی غذایی جدید از ۱۷ ژانویه سرو می شن و منوها هم هر شش ماه تغییر می کنن.

کارولینا مارتینولی (Carolina Martinoli)، مدیر برند و تجربه مشتریان در بریتیش ایر ویز می گوید:

مشتری ها می می گن که سرو غذاهای عالی و نوشیدنی های خوشمزه در مسافرت های طولانی باعث تغییر روحیه ی اون ها می شه.

این کار باعث جلب رضایت بیشتر مشتری ها می شه و ما می خواهیم مطمئن باشیم که تجربه ای عالی رو واسه اون ها رقم می زنیم.

هدف ما از انجام این گونه سرمایه گذاری های بزرگ، توجه بیشتر به کیفیت و کمیت غذا، ارائه ی غذاهای خوشمزه و تنقلات عالی در طول پروازه.

غذای اصلی ما که در چار بخش پیش غذا، دسر و … سرو می شه، به وسیله تیم آشپزان ما به گونه ای جفت و جور شده که طعمی متفاوت رو در ارتفاع ۱۰,۰۰۰ متری بسازه و واسه این کار، سلایق منطقه ای رو هم با در نظر گرفتن هر راه در نظر گرفته ان.

وعده ی دوم غذا، یه ساندویچ خوشمزه و یا یه برش اشتهابرانگیز از پیتزاه که هر دو به همراه اسنک هایی جور واجور سرو می شن.

بریتیش ایرویز

مشتریان این خط هوایی با بیسکوییت های نمکی و یه نوشیدنی گوارا پذیرایی می شن.

وقتی که مسافرین روی صندلی های خود مستقر شن، با غذایی مثل یه سالاد کاسکوس پذیرایی می شن و بعد، یه غذای اصلی تشکیل شده از مرغ، پوره ی کولکانون (خوراک ایرلندی شامل سیب زمینی و سبزیجات پخته) و سبزیجات فصلی یا یه بشقاب شامل سبزیجات، گوجه فرنگی و پاستا سرو می شه.

کارامل نمکی Pots & Co و شکلات هم به عنوان دسر در نظر گرفته شده و بعد، بیسکویت و پنیر واسه مسافرین آورده می شه.

یه برش نون و یه بطری آب از محل بیرون آمدن آب زیر زمینی ی هایلند هم به همراه غذا آورده می شه.

در پروازهایی با فاصله کوتاه تر که در طول روز و به مقاصدی مثل نیویورک و دبی انجام می شه، ساندویچ هایی مثل تخم مرغ و سبزی هایی مثل شاهی به همراه شکلات یا آجیل واسه مشتریان سرو می شه.

مسافران پروازهای طولانی تری که طی روز و به مقصدهایی مثل کیپ تاون و هنگ کنگ انجام می شن، یه وعده ی غذایی گرم مثل یه برش پیتزا(کش لقمه) یا غذای محلی به همراه پاستا، نون شکلاتی، نوشیدنی و هم اینکه، یه نوشیدنی و یه بسته از مغزهای خوراکی «Graze» سرو می شه.

بریتیش ایرویز

در پروازهایی که به شکل شبونه انجام می شن هم صبحونه ی گرم انگلیسی سرو می شه.

بریتیش ایر ویز ۴٫۵ میلیارد پوند واسه نصب و راه اندازی اینترنت وای فای با بهترین کیفیت و پریز برق واسه هر صندلی در مدت ۵ سال آینده سرمایه گذاری کرده تا ۱۲۸ فروند از هواپیماهای خود رو که فاصله هایی طولانی رو می پیمایند، به فضای داخلی جدیدی مجهز کنه و ۷۲ هواپیمای جدید به ناوگان خود اضافه کنه.

این شرکت هواپیمایی، هم اینکه، اقدام به سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیون پوند روی کلاب ورلد (Club World: باشگاه جهانی) کرده که شامل خدمات پذیرایی فوق العاده و تختخواب های لوکس شرکت وایت (White) می شه و از سال ۲۰۱۹، صندلی جدیدی به اون ها خواهد اضافه کرد که دسترسی مستقیمی به راهرو دارن.

بریتیش ایر ویز در سال جاریمبادرت به خدمات رسانی در شش راه جدید، مثل نشویل و سیشل می کنه.