سفر هیجان‌انگیز به آذربایجان 

یکی از خاطره‌انگیزترین سفرهای گردشگری رو در فصل تابستون در کشور آذربایجان تجربه کنین. بهار و تابستون یکی از جذاب‌ترین فصل‌ها واسه سفر به‌شمار می‌آید و هرساله هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان این فصل رو واسه سفر انتخاب می‌کنن. در آذربایجان جاذبه‌های توریستی و جای‌های دیدنی زیادی داره که در تابستون از طرفداران زیادی برخورداره. مثل فعالیت‌های جذاب در  درتابستان ماهیگیری و شکاره که واسه طرفداران این‌گونه ورزش‌ها سفر به این کشور یه گزینه‌ی ایده‌آل می‌باشه.

خود رو در مرز آذربایجان در نزدیکی دریای خزر با آب‌وهوای بی‌مثل و سواحل پرجمعیت تصور کنین که هیجان‌انگیزترین سفر در تابستون در ذهنتون ثبت می‌شه. مهمون‌نوازی مردم بومی آذربایجان مثل کشور عزیزمون در جهان از معروفیت زیادی برخورداره و شما درزمان اقامت خود هیچ‌بعضی وقتا احساس غربت نمی‌کنین.

به‌طور کلی صنعت گردشگری آذربایجان مثل کشورهای همسایه مثل  تو گرجستان و پیشرفت زیادی کرده که در بخش‌های جور واجور مثل اقتصاد، درآمدزایی و حتی اشتغال‌زایی تاثیر مثبتی داشته. یکی از جاذبه‌های  فستیوال‌های مختلفی مثل فستیوال موسیقی و دنسه که هرساله در فصل تابستون در اون برگذار می‌شه و گردشگران زیادی به طرف خود می‌کشوند. نکته‌ی باحال اینه که خیلی از این فستیوال‌ها در در برج شعله در باکو برپا می‌شه که مطرح‌ترین اون فستیوال بین‌المللی جازه. البته شیرینی‌های محلی آذربایجان مثل باقلوا و شکربورا پای ثابت مهمانی‌ها و جشن‌های باکوه. گردشگرانی که از این شهر بازدید می‌کنن به ان لقب پاریس کوچیک رو داه‌ان و در اون جاذبه‌های گردشگری و تاریخی مختلفی قرار گرفته که بگو کننده‌ی فرهنگ بومی آذربایجان می‌باشن.

آژانس‌های مسافرتی  به‌دلیل استقبال زیاد گردشگران ایرونی پکیج‌های جور واجور واسه همه سلیقه‌ها در اختیار گردشگران قرار می‌بده. گردشگران می‌تونن از راههای زمینی و هوایی به این آذربایجان سفر کنن که در سفرهای هوایی بهترین هواپیمایی‌های کشور صورت می‌گیرد.